Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomoc w szukaniu avka

Go down 
AutorWiadomość
Taro
Czystokrwisty α
Taro


Posts : 117
Join date : 10/04/2015

Pomoc w szukaniu avka Empty
PisanieTemat: Pomoc w szukaniu avka   Pomoc w szukaniu avka EmptySob Kwi 11, 2015 6:56 pm

Czasami każdemu się zdarza, że nie może znaleźć sobie avataru, bądź znalazł ich tyle, że nie jest się w stanie zdecydować którego chciałby użyć. Dlatego właśnie powstał ten temat.
Ja osobiście jestem posiadaczem dosyć sporego zbioru najróżniejszych artów i bardzo chętnie komuś pomogę podrzucając coś, co bardzo mi się podoba aczkolwiek nigdy tego nie wykorzystam.

Tak więc jeśli chcecie pomocy piszecie:

    Szukam:... i opisujecie cechy charakterystyczne jakie ma mieć postać z ava, czyli płeć, kolor włosów, oczu (chociaż to zawsze można zmienić), ogólny zarys budowy, jakieś elementy charakterystyczne (np. skrzydła czy też kocie uszy).

Pomagać oczywiście może każdy, kto tylko dysponuje, bądź znalazł gdzieś art odpowiadający oczekiwaniom poszukującego.

Jeżeli chcecie pomocy przy wyborze po prostu wrzućcie w poście linki do obrazków jakie wam się podobają z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji.


Biorąc pod uwagę to, że takie prośby bardzo często pojawiały się na forumowym CB myślę, że temat ten okaże się bardzo przydatny ^^
Powrót do góry Go down
 
Pomoc w szukaniu avka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów ::   ::    G r y  i  z a b a w y :: Avatarnia-
Skocz do: