Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwany/poszukiwana...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Taro
Czystokrwisty α
Taro


Posts : 117
Join date : 10/04/2015

Poszukiwany/poszukiwana... Empty
PisanieTemat: Poszukiwany/poszukiwana...   Poszukiwany/poszukiwana... EmptySob Kwi 11, 2015 5:36 pm

Szukasz rodziny, przyjaciela, partnera a może obsługi? Wszystkie tego typu ogłoszenia możecie zamieszczać w tym temacie, jednak pamiętajcie, żeby gdy znajdziecie już tego kogo szukaliście napisać pod ogłoszeniem, że jest nieaktualne.
Powrót do góry Go down
Shathow

Shathow


Posts : 27
Join date : 04/07/2015

Poszukiwany/poszukiwana... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany/poszukiwana...   Poszukiwany/poszukiwana... EmptySob Lip 04, 2015 10:04 pm

Łał będę pierwsza!

~Dwójka przyjaciół: rasa i płeć obojętna. Chodzi mi o stworzenie takiej trójki BFF, którzy przesiadują u siebie na wzajem. Jeżeli mieliby to być ludzie muszą się liczyć z tym że Sophia miewa napady szału z powodu swojego sposobu bycia. Przyjaciele mogliby zmienić jej sposób postrzegania siebie. Jestem otwarta na wszystkie propozycję. Aktualne! w 1/2 :D

~kogoś kto da radę zrobić z niej bardziej cywilizowaną istotę. Jej ucieczka i wędrówki po świecie nieco ją wyobcowały. Jednakże nie nada się do tego ktoś, kto ma od niej słabszy charakter. Trzeba umieć ją przejrzeć bo jest świetną aktorką. Aktualne

~Zły diabełek: Znajomość, która chce ją przenieść na ciemną stronę mocy. Rasa i płeć obojętna . Może ktoś chciałby zrobić z niej diablicę? Aktualne!

~Miłości: Tak Sophia potrzebuje burzliwej miłości, taka trochę love/hate z dominacją tego drugiego. Tutaj również rasa jest mi obojętna Aktualne

~Podopiecznej, czyli istotki, która wbrew woli Laury się do niej "przyklei" i będzie uważała ją za "starszą siostrę". Może to byc przedstawiciel dowolnej rasy (fajnie by było gdyby to była wróżka) Aktualne

A poza tym: znajomi z dawnych lat, wrogowie, łowcy (którzy z powodu niektórych napadów szału mają ją na oku), nawet wrogów mogę szukać, egzorcysty, księdza do spowiedzi ~Jednymi słowy biorę wszystko!

Odsyłam na PW nie gryzę aż tak mocno :3
Powrót do góry Go down
 
Poszukiwany/poszukiwana...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów ::   ::    O g ł o s z e n i a :: Od Użytkowników-
Skocz do: