Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Taro
Czystokrwisty α
Taro


Posts : 117
Join date : 10/04/2015

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptySob Kwi 11, 2015 5:37 pm

Jako, że często spotykamy się z powszechnym zjawiskiem braku partnera do pisania postanowiłam założyć owy temat. Na bieżąco będą podawane tu informacje przez użytkowników, kto jest wolny i chętny do pisania. Sposób łatwy i przyjemny, bez wołania na sb lub pisania do każdego z osobna pw. Byłbym wdzięczny za edytowanie swojego ogłoszenia gdy jest już nieaktualne. Nie będzie to wprowadzało zbędnych pomyłek.


Ostatnio zmieniony przez Taro dnia Wto Cze 09, 2015 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Iskar
Piekielny Książe
Iskar


Posts : 18
Join date : 01/06/2015

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyWto Cze 09, 2015 1:57 am

Wolny, chętny, wybrzydzający, itp.

NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Rei

Rei


Posts : 6
Join date : 13/07/2015

Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń EmptyWto Sie 18, 2015 7:56 pm

Wolna jak ptak i chętna niczym dziewica!
Chcesz uwięzić ptaka w złotej klatce? Albo zabawić się z młodą kobietą? Pisz na PW, z przyjemnością popiszę!
NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty
PisanieTemat: Re: Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń   Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń Empty

Powrót do góry Go down
 
Z kim mogę popisać? - Tablica ogłoszeń
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów ::   ::    O g ł o s z e n i a :: Od Użytkowników-
Skocz do: