Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ocenianie

Go down 
AutorWiadomość
Taro
Czystokrwisty α
Taro


Posts : 117
Join date : 10/04/2015

Ocenianie Empty
PisanieTemat: Ocenianie   Ocenianie EmptySob Kwi 11, 2015 6:45 pm

Oceniamy graczy (a w zasadzie ich postaci) w kilku kategoriach, przyznając punkty w skali od 0 do 10, plus jeśli się chce można jakieś komentarze, ale bez przesady. Kategorie są takie:

Nick: No, czy wam się podoba, jak brzmi itp
Avatar: Raczej problemów w opisaniu tego nie ma. Czy wam się podoba, czy pasuje do forum... Etc.
Charakter: Nie posiadacza, postaci.
Posty: No, nie oceniamy tylko pod względem długości. Chodzi o zawartość, czy są dobrze pisane i tym podobne rzeczy. Skala taka sama.
Aktywność na forum: Jak często się jest... No mniej więcej.

Dodatkowo można [acz nie trzeba] oceniać:
*Podpis: No, jak coś ciekawego jest to warto ocenić, nie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ocenianie Empty
PisanieTemat: Re: Ocenianie   Ocenianie EmptyWto Kwi 14, 2015 3:52 pm

Nick: Taro Taro i jeszcze raz Taro. Tak się przyjęło i tak jest - krótko, na temat. Podoba mi się.
Avatar: Twój avek bardzo mi się podoba, ale twierdzę, że mógłby być jeszcze lepszy.
Charakter: Dowiem się, gdy razem się w fabule spotkamy. Coś czuję, że będzie ciekawie.
Posty: Myślę, a raczej staram to sobie przypomieć... były zawsze długie, na temat, a nie bezsensowne. Fajne!
Aktywność na forum: Tarooooo... mógłbyś być 24/7, wtedy mógłbym cię dręczyć!

Oj Taruś 2/10 kurde... Więc dam ci 7/10, ponieważ nigdy z tobą nie pisałem. Może po kilku dniach ocena się zmieni.

EDIT!

9/10 całkiem milutko mnie straszysz :3
Powrót do góry Go down
 
Ocenianie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów ::   ::    G r y  i  z a b a w y-
Skocz do: