IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Porozumienia

Go down 
AutorWiadomość
Nate
Nieumiarkowanie
avatar

Posts : 22
Join date : 10/04/2015

PisanieTemat: Porozumienia   Sob Kwi 11, 2015 5:51 pm

Pierwszy Zarząd Instytutu z Uosobieniem na czele wraz z burmistrzem miasta Londyn i Angielska Królową tuż po pojawieniu się Kolebki Upadłych Aniołów i przesiedleniu do niej nieśmiertelnych w roku 1877 podpisała tak zwane porozumienia, w których zapisane były zasady wspólnej egzystencji ras. Zostały one oficjalnie odczytane i przekazane do wiadomości publicznej by potem przekazywane z pokolenia na pokolenie stały się głównymi przykazaniami mieszkańców, które każdy miał stosować. Głosiły one:
#1.
Zakazuje się jakiegokolwiek ingerowania nieśmiertelnych w życie śmiertelników i śmiertelników w życie nieśmiertelnych polegające na utrudnianiu bądź pogorszeniu warunków życia.

#2.
Zakazuje się samowolnego osądzania i wydawania wyroków na innych rasach.

#3.
Jakiekolwiek próby uśmiercenia jednej ze stron (śmiertelnych, nieśmiertelnych) bądź celowe pozbawienie życia (np. dla własnych korzyści) karane będzie śmiercią bądź wyrokiem w zależności od tego, co postanowi Zarząd Instytutu.

#4.
Nakazuje się istotom nadprzyrodzonym ukrywanie przed ludźmi swej rasy, tym bardziej, gdy człowiek jest niewtajemniczony i nie ma pojęcia o tak zwanym „drugim świecie”.

#5.
Wyraźne stosowanie przez nieśmiertelnych swoich zdolności w miejscach publicznych jest zabronione.

#6.
Jakiekolwiek rozmowy na temat „świata cieni” w miejscach do tego nieprzeznaczonych są zakazane.

#7.
Nieśmiertelnym nakazuje się zamieszkiwanie jedynie na terenie Instytutu i zabrania się osiedlania się poza jego murami.

#8.
Śmiertelnym zakazuje się zbliżania do murów i prób przedostania się na jego drugą stronę.

#9.
Władza nie ma obowiązku pomocy osobom, które w jakiś sposób ucierpią z własnej winy np. mieszając się w sprawy, w które nie powinny.

#10.
Dozwolone jest wychodzenie poza teren Instytutu do miasta przy zastosowaniu odpowiednich środków ostrożności, zamaskowaniu elementów zdradzających rasę oraz pozostawieniu broni na terenie Kolebki.

#11.
W przypadku w którym nieśmiertelny ujawni śmiertelnikowi sekrety związane z drugim światem, niechcący bądź też nie, musi od natychmiast skontaktować się z przewodniczącym Zarządu.

#12.
Za złamanie porozumień przez którąkolwiek ze stron będą wyciągnięte konsekwencje. Winni stawiani będą przed Przedstawicielem Zarządu, bądź przedstawicielami organów władzy miasta, którzy zadecydują o ich dalszym losie.

#13.
Porozumienia w takim samym stopniu obowiązują zarówno istoty przebywające na terenie Kolebki Upadłych Aniołów jak i poza jej murami.

#14.
Zabrania się uśmiercania istot przyziemnych oraz nieśmiertelnych.

#15.
Aby móc przemienić dowolną istotę w członka dowolnej rasy należy uprzednio złożyć prośbę z opisem okoliczności, oraz powodu przemiany do Przedstawiciela Zarządu i poczekać na jego pozytywne lub nie rozpatrzenie.

#15.a)
Przemiana bez konsultacji dozwolona jest jedynie wtedy, kiedy jest ona ratunkiem życia istoty wtajemniczonej. Po pełnym dokonaniu przemiany należy niezwłocznie poinformować Zarząd Instytutu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niesmiertelni.forumpl.net
 
Porozumienia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów ::   ::    K s i ę g a  w i e d z y-
Skocz do: