IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Karta Postaci Mrocznego Lorda Imperatora Nihilusa Darknessa

Go down 
AutorWiadomość
Nihilus Darkness
Piekielny Książe
avatar

Posts : 1
Join date : 13/04/2015
Age : 24
Location : Warszawa

PisanieTemat: Karta Postaci Mrocznego Lorda Imperatora Nihilusa Darknessa   Czw Maj 07, 2015 8:29 pm

Godność: Ma bardzo, ale to bardzo dziwne imię i nazwisko. Jest to połączenie dwóch ziemskich języków które nawet jeszcze nie istniały, gdy chłopak się urodził. Czyżby niektóre słowa powstały dzięki niemu? Któż to wie. Jego miano to Nihilus Darkness. Jest dumny ze swojego imienia jak i nazwiska.
Wiek: Nieznany jednakże wygląda na osiemnastoletniego chłopaka. Podobno urodził się przed powstaniem Ziemi. Ale kto by wierzył takim plotkom. Oczywiście demony są bardzo stare i w ogóle więc kto wie. Może to prawda?
Orientacja: Nie kieruje się słowami "Żeby życie miało smaczek. Raz dziewczyna, raz chłopaczek." Nigdy nie pomyślałby o innym facecie w takim właśnie...wiadomo czym. Ale na szczęście kobiety mu się podobają także jest hetero.
Pochodzenie: "Porzućcie wszelką nadzieję, Wy, którzy tu wchodzicie." Jednym słowem najgorszy możliwy wymiar który istnieje a on miał ten pech się w nim urodzić. Mianowicie nie jest to nasza wspaniała planeta lecz coś co istnieje tylko w niektórych religiach. Piekło.
Rasa: Najpodlejsze, najgorsze, najpotężniejsze, najkrwawsze i inne, istoty na tym padole. Pochodzące z innego wymiaru. Tak. Dobrze zgadujecie. Jest demonem.
Ranga: Jest dumny z tego co osiągnął i choć sporo osób mówi, że jest Władcą czy też Księciem Pychy to tak po prawdzie nasz demon jest Piekielnym Księciem
Moc:
Przewidywanie - Kolejna moc z której jest dumny jako strateg i która to też pozwoliła mu wygrać wiele bitew. Bowiem każdy, by chciał przewidywać ruchy przeciwnika. Jest to na tyle przydatne, że nie działa tylko i wyłącznie podczas walki. Mężczyzna jest w stanie wiedzieć jak kto się zachowa. Co odpowie bądź co zrobi. Jakiej mocy użyje i jak ją wykorzysta i inne. Oczywiście jak każda moc i ta nie jest idealna. Jeśli kogoś nie zna to ma pięćdziesiąt procent szans na to, że jego przypuszczenia się sprawdzą, bądź w jednej sytuacji dwie możliwości z których tylko jedna się sprawdzi. Ale zawsze jest to coś prawda? Im bardziej tą osobę zna, im dłużej z nią walczy. Obserwuje bądź poznaje. Rozmawia lub tropi. Tym jego szanse są większe i jego przewidywania po prostu się sprawdzają. Zazwyczaj. Nie jest to czytanie w myślach. Jest po prostu głównie nastawione na przewidzenie co dana osoba zrobi, bądź powie i możliwość przeciwdziałania temu. Dlatego nie przegrał ani jednej bitwy. Specjalnie je przedłużał bowiem szanse jego tak rosły, że niemożliwe było ich niesprawdzenie się.
Rozkaz - Kto by nie chciał być w stanie tak wpływać na ludzi, że wykonaliby każdy twój rozkaz. Oczywiście, że każdy z nieśmiertelnych i nie tylko chciałby coś takiego w swoim arsenale posiadać. Demon się urodził właśnie z takimi oczami. Nihilus jest w stanie wydać prawie dowolny rozkaz osobie który to ta też musi niezwłocznie spełnić. Oczywiście są wyjątki. Nie może rozkazać komuś, aby się zabił powiem ta osoba oprze się temu. Nie może też rozkazać czegoś co jest niemożliwe i niewykonalne bądź też niezgodne z przekonaniami innych. Oczywiście to ostatnie tyczy się tego, że nie każe aniołowi grzeszyć a demonowi być dobrym, albo nie zakaże wampirowi przestać pić krwi. Chyba, że sam by czegoś takiego chciał. Oprócz takich skrajnych przypadków jest w stanie rozkazać wszystko praktycznie każdemu. Może mu wmówić za pomocą myśli, wypowiedzieć słowa, bądź też mieć z tym kimś kontakt wzrokowy.
Władca Pustki - Jest w stanie przemienić swoje ciało prawie dowolnie. Niczym dla nim jest przerobienie jego ręki na ostrze pazury czy coś w stylu macek, utworzenia tarczy z jego ciała które jest wtedy ogromnie wytrzymałe, przemiany w zbroję, skrzydła, wydłużeniu rąk i innych. Mogłoby podchodzić pod zmianę ciała ale on po prostu skupia się na zupełnie innych zmianach, dotyczących czegoś zupełnie innego. Głównie używa tego do walki bowiem ma własne skrzydła, rogi jak i ogon. Dlatego przykładowo może ogon przemienić we włócznie, czego rzadko kto by się spodziewał. Włosów w ostre jak brzytwa kolce i wielu, wielu innych. Posiadają one ogromną wytrzymałość, a gdy zostaną odcięte czy coś to nagle kończynie nic nie jest i jest zdrowa. Wykorzystuje to często aby uniknąć odcięcia czegoś dla niego istotnego. Jedyne czego nie jest w stanie przemienić swoich części ciała to broń.(Coś w stylu mocy prototypa)
Zazwyczaj wygląda to tak jakby otulał go cień, bądź mrok. Ta moc również zależy od jego wyobraźni.
Moce wrodzone:
Latanie - Jak każdy demon potrafi latać. I to bardzo dobrze! Wszelkie akrobacje i inne powietrzne sztuczki nie są dla niego obce.
Ukrycie- Jak sama nazwa wskazuje jest w stanie schować swoje cechy charakterystyczne, by ludzie nie poznali kim jest.
Szybsza Regeneracja - Jest w stanie zregenerować swoje ciało. Nawet utracona kończyna może zostać zregenerowana po upływie dłuższego czasu i gdy odpoczywa bądź po prostu ktoś go leczy i wspomaga jego regeneracje.
Zwiększona Sprawność Fizyczna - W skrócie jest to po prostu większa siła niż normalnie. O wiele większa, tak samo szybkość, zręczność, wytrzymałość i tolerancja na ból.
Umiejętności:
Posługiwanie się każdym możliwym rodzajem broni, oraz znajomość wszelkich sztuk walk. Sam się posługuje własnym stylem który tworzył łącząc inne i dając mu najlepsze cechy.
Zna zapewne wszystkie albo prawie wszystkie języki świata nawet te wymarłe. Na ich naukę miał w końcu sporo czasu.
Jest bardzo dobry w szybkim przemieszczaniu się, gdy chodzi o naturę i także w czymś zwanym parkourze.
Pamięć fotograficzna, wręcz absolutna i słuch absolutny. Nie ma problemów z zapamiętywaniem.
Potrafi podróżować większością ziemskich pojazdów, ale jest także dobrym jeźdźcem jeśli chodzi o wierzchowce, nie tylko te Ziemskie.
Geniusz taktyczny i strategiczny, oraz charyzmatyczny przywódca i bardzo dobry dyplomata, oraz niezły aktor. Przez to potrafi wykryć kłamstwo. Z tych umiejętności jest najbardziej dumny.
Genialny analityczny umysł. Jest tak po prawdzie jego główną siłą.
Ogromna wiedza na temat większości dziedzin naukowych, oraz znajomość historii piekieł, nieba oraz Ziemi.
Ogromna siła woli i potężny umysł.
Broń: Cały arsenał broni w jego zamku. Jednakże w swoim apartamencie ma pewną skrytkę która zakrzywia przestrzeń i zdołał w niej upchnąć prawię każdą broń.
Przy sobie ma tylko dwie czarne katany i jedną no-dachi.
Wygląd:
Nihilus to wysoki, młody i szczupły chłopak o czarnych włosach. Ma krwiste oczy i pionowe demoniczne źrenice. Choć może to przerazić zwykłe osoby ludzkie to ten kolor dodaje mu też tajemniczości. Ma sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu, a waży osiemdziesiąt kilogramów. Jego włosy są czarne, proste i krótkie. A przynajmniej według niego i sięgają mu do ramion. Jest tak dlatego, aby nie przeszkadzało mu to w walce. Oprócz tego z czoła wystają mu dwa długie czarne rogi, a także równie mroczne skrzydła demona trochę przypominające smocze. Ma także w swojej oryginalnej formie równie długi czarny gadzi ogon. Oczywiście to wszystko jest ukryte przed oczami śmiertelników i nie tylko ich. Dopiero, gdy walczy to jest w stanie ukazać swoją prawdziwą postać. Straszną? Może. Brzydką? Niekoniecznie. Zależy od gustu. Z jego twarzy prawie nigdy nie schodzi lekki, ironiczny często sarkastyczny, bądź cyniczny uśmiech. Zapewne denerwuje to bardzo dużą ilość osób które poznał. No ale taką ma mimikę twarzy. Co może na to poradzić prawda? Z powodu tego, że sporo trenował sztuk walk i nie tylko to jego ciało, choć szczupłe jest także dobrze umięśnione, bowiem posiada tak zwany sześciopak, lecz nie widać tego dopóki nie zdejmie ubrań. Zazwyczaj ma na sobie czarne ubrania, szaty. Czasem coś nawet iście królewskiego. Normalnie wolałby chodzić w swojej zbroi. Ale dziwnie, by to wyglądało prawda? Od czasu do czasu może założyć coś jaśniejszego, jeśli wymaga tego sytuacja, lecz lepiej się czuje w swoich codziennych ubraniach. A najbardziej uwielbia swoją zbroję!
Charakter:
Arogancki, dumny i pyszny. Tak można go pokrótce określić. Uważa, że cały świat należy do niego...no i taki ma cel. Zostać władcą świata. Trudne do spełnienia marzenie to fakt, ale nigdy nie poddaje się, gdy do czegoś dąży. Strasznie zazdrosny i zaborczy jeśli ma o co, ale przynajmniej nie jest taki aż do przesady. Sadysta, manipulator i materialista, lecz różni się tym od wampirów, że nie interesuje go zabawa tylko jego własny cel, czy kodeks honorowy, który stara się bezwzględnie przestrzegać. Spokojny i opanowany dopóki to głód krwi nie przejmie nad nim kontroli, albo też gdy zostanie zbyt mocno wkurzony. Stara się również nie znajdować przyjaciół i praktycznie nikomu nie ufa. Nie znosi być komuś coś winnym, czy też nie przyjmuje od nikogo pomocy chyba, że zdoła tą osobę bardzo polubić. Wydaje się wycofanym chłopakiem, ale to tylko pozory zważywszy na to, że potrafi być strasznie wygadanym i jest dobrym mówcą. Nieśmiały w stosunku do dziewczyn i jest to jednocześnie jego największa słabość. Co prawda potrafi z nimi czasami normalnie rozmawiać ale...to tyle. Strasznie wredna z niego istota i nie zawaha się przed niczym aby osiągnąć swój cel. Jedyne czego nie potrafi wybaczyć to zdrady, tym bardziej uczynionej umyślnie niezależnie od jej rodzaju. Jest to postać bardzo zagadkowa i tajemnicza, albo stara się na taką uchodzić. Wykazuje się cynizmem, ironią i sarkazmem broniąc się tym przed całymi wymiarami i tworząc tym samym maskę. W stosunku do dziewczyn potrafi być strasznie nieśmiały co może być jego największym błędem. Tylko w stosunku do płci przeciwnej zachowuje się inaczej z powodu tego, że został dobrze wychowany jak na księcia przystało. Nawet jeśli jest księciem piekieł. Strasznie wojowniczy, dumny i honorowy, ale często potrafi unieść się pychą, bądź też brawurą. Strasznie mściwy i czasami zachowuje się jak typowy samotnik. Uważa, że jest lepszy od innych i często się wywyższa. Jest także niezmiernie uparty i praktycznie nigdy nie wie kiedy się poddać. Jego serce od dawna jest zimne i zamknięte. Choć skoro jest demonem to gorące i niedostępne niczym serce wulkanu. Jest nie tylko niezłym szermierzem, czy wojownikiem, ale i znakomitym taktykiem czy strategiem. Kocha niszczyć, zabijać i podbijać wszystko co znajduje się na jego drodze. Pragnie Krwi, wypijać ją z pokonanych niczym wampir, a całe zniszczenie które powoduje jest dla niego zabawą. Śmierć i podbój to jego dewiza. Pragnie całkowitej dominacji nad każdym wymiarem, a tych co mu się nie pokłonią zamierza zniszczy bez mrugnięcia okiem. Wydaje się złem wcielonym. W końcu jest demonem. Księciem Piekieł. Oczywiście ze względu na kolebkę nie jest w stanie, bądź co bądź tego zrobić. Przynajmniej na razie. Oczywiście ogólnie swój prawdziwy charakter ukrywa pod masą masek. Bardzo dużą ilością różnych charakterów. Czy będzie w stanie ktoś rozmrozić jego serce? Bądź po prostu, czy będzie osoba warta tego, by się w nim znaleźć. Tego nie wie nikt. Wiadome jest jednak to, że sam mężczyzna musi ukrywać swój prawdziwy cel przed resztą świata dopóki nie zdobędzie armii i potęgi dzięki której byłby w stanie podbić Ziemie a z czasem i piekło. Tak czy inaczej nie raz będzie musiał udawać miłego i dobrego. W końcu, gdy będzie mu się to opłacać to tak zrobi. Oczywiście nigdy nie wiadomo czy kłamie, czy może już mówi prawdę. Dopiero ten kto zdoła go poznać co też jest praktycznie niemożliwe, ale różnie bywa to byłby w stanie rozpoznać emocje demona. Uważa, że nikogo nie potrzebuje. Tylko sługów. Popleczników. Armię. Nie pozwalał nawet sukkubom się do niego zbliżać. Nie cierpiał tego. Był uważany za dziwnego. Oczywiście nikt nie mówił mu tego wprost, bowiem czarnowłosy jest jednym z najlepszych dowódców, a nikt nie zamierza niepotrzebnie prowadzić z nim wojny. Zresztą. Czym jest tak naprawdę dziwność. Sam mężczyzna uważa, że jest jedyny w swoim rodzaju, ale wiadomo jak to z czymś takim bywa.
Historia: Nihilus pochodził z bardzo bogatej, arystokratycznej i wpływowej rodziny. Jego ojciec był księciem piekieł. Odpowiadał za największy i najważniejszy krąg piekieł nie licząc tego w którym znajdował się sam Lucyfer. Z tego też położenia ich włości często były atakowane nawet przez parę armii na raz! Dlatego ojciec oprócz zwyczajnej edukacji i wpajania wiedzy o wszystkim, zamierzał zrobić z syna prawdziwego wojownika, dowódcę i lidera. Nie miał pojęcia ile sam pożyje i dlatego też wolał przygotować syna do wszystkiego. Z resztą nie miał zamiaru dzielić się władzą. Po prostu chciał mieć zaufanego generała. Mijały lata głównie na edukacji od najmłodszych lat. Chłopak nie miał prawdziwego dzieciństwa, ale czy jakikolwiek demon miał dzieciństwo? No właśnie. Dlatego też chłopak bardzo szybko był zmuszony dorosnąć. Nie miał żadnych przyjaciół. Tylko samych wrogów. Z tego powodu i nie tylko tego, nie potrafił nikomu zaufać. Nie ufał nawet rodzinie! Tym bardziej, że rodzina go wykorzystywała odnośnie walk i bitew. Jego życie po nauce strategii i taktyki i nie tylko dotyczyło właśnie tego. Szybko pozyskał jakże potrzebne mu doświadczenie bitewne. Pierwszą bitwę w której uczestniczył i w której też dowodził armią bez najmniejszego problemu odniósł miażdżące zwycięstwo. I było to w bardzo młodym wieku. Został uznany za geniusza jeśli chodziło odnośnie spraw militarnych i nie tylko. Tym bardziej, że ta bitwa była największą potyczką stoczoną w piekle. Nawet na Ziemi nie było dotychczas takiej dużej walki. Brały w nich udział praktycznie wszystkie pomniejsze księstwa demonów, a to właśnie Nihilus sprawił, że jego rodzinie udało się wyjść zwycięsko. Po tej bitwie stał się niesamowicie znany i sławny. Od tej pory większość piekielnych książąt unikało z nim wszelakich potyczek. Był także dobrym wojownikiem i odznaczył się niesamowitym męstwem, siłą i odwagą, czym też zainspirował swoich żołnierzy. Uwielbiany niczym bohater. Jednakże nie każdemu się to spodobało. Jego rodzina obawiała się tego jak niepokojąco chłopak rośnie w siłę. Dlatego też został wysłany przeciwko niemu zabójca. Tak po prawdzie dwójka. Jego własna rodzina wysłała przeciwko niemu zabójców! Oczywiście tak szybko się tego nie dowiedział. Była sukkubusem która myślała, że mężczyzna jest taki jak inni i bez problemu da się omamić. Jednakże było zupełnie inaczej niż się tego spodziewała. Gdy demon nie dał się skusić kobiecie na zabawę, to ta od razu pokazała swoje prawdziwe zamiary, i razem z jej współpracownikiem inkubem ruszyli się z nim zabawić troszeczkę inaczej niż planowali. Nie wiedzieli na ich nieszczęście tego, że chłopak był o wiele silniejszy niż mówiły plotki i szybko zakończył ich żywoty osobiście. Oczywiście najpierw dowiedział się wszystkiego czego chciał. Poczuł się zdradzony i odrzucony. Rozpacz zastąpił smutek. Smutek został zastąpiony przez złość, a samo to uczucie przerodziło się w gniew. Jedyną emocją jaką teraz czuł była wściekłość! Zebrał lojalnych sobie wojowników i przeprowadził rebelię. Niestety dla niego jego cała rodzina została wybita do nogi przez osoby które skorzystały z okazji. Szybko zgarnął całą władzę i armię, by następnie pozbyć się hien. Do tej pory nie przegrał żadnej bitwy. Nawet, gdy się wycofywał to zadawał spore straty nieprzyjaciołom. Nic nie mogło już zagrozić jego pozycji. W piekle poznał masę interesujących demonów i demonic które zapamięta na długo. Okazali się dla niego przydatni. A lojalność docenia najbardziej. Szybko stał się poważną siłą z którą należy się liczyć oraz szanowanym przywódcą. Czasami nawet z powodu tego, że dało się z nim dogadać pojawiał się w Niebie. Dlatego był uważany za dziwnego demona. Oczywiście nikt nie znał prawdy. W końcu zaczęła powstawać Ziemia. Demon nie raz tam bywał i poznawał bardzo interesujące i znane osobistości ze wszystkich czasów. Od przywódców, po wynalazców i artystów. Znał chyba każdą ważniejszą osobistość. Wymieniał się spostrzeżeniami i doświadczeniem. Pobierał nauki a jego wiedza wciąż rosła. W końcu jednakże w którymś tam roku został poważnie zraniony przez własną niekontrolowaną moc. Został upolowany przez pewną alfa lisicę. Która się nim zaopiekowała i która go wyleczyła. Przez długi czas kiedy byli razem poczuł do niej coś dziwnego. Coś czego nie czuł nawet do swojej rodziny. Bardzo dziwne uczucie. Nie znał tego. Ale nie wydawało się ono złe. Nawet dla demona. W każdym bądź razie podróżowali ze sobą i w ogóle. Tak dobrze mu się z nią podróżowało, że nie miał ochoty wracać. Ale los chciał inaczej. Jednakże do Nihilusa doszły informację, że jego tereny chce zagarnąć jeden z jego rywali. Chcąc nie chcąc musiał go zniszczyć. Pożegnał się z Josephine bo tak na imię miała ta osóbka, i ruszył nie mówiąc zbytnio gdzie idzie. No i długo o niej myślał. Tęsknił. Co było dla niego dziwne i straszne, że coś takiego nieznanego poczuł do dziewczyny. Okazało się, że informacje nie były prawdziwie i została zastawiona na niego pułapka. Książę musiał przebijać się przed wszystkie tereny piekielnych książąt zważywszy na to, że ten kto mu stworzył portal zdradził go i cóż...wysłał na sam początek piekła. Mógł stworzyć portal sam, ale nie chciał tracić potrzebnych mu sił. Popełnił błąd za który sporo zapłacił a jak wiadomo czas płynie inaczej w innych wymiarach. Tak czy owak sporo mu ta cała podróż zajęła. Przebijał się wszelkimi możliwymi sposobami nie raz tworząc i zrywając sojusze, poznając nowe interesujące osoby które go zaciekawiły i zostały w jego pamięci. Oczywiście to co podbił po drodze długo się nie utrzymało w jego posiadaniu z powodu tego, że...no nie mógł teraz tym wszystkim zawładnąć. Także choć kampania okazała sie zwycięsko bo wrócił do domu i używał tylko tych sił które zdobył to i tak nic z tego nie miał. No prawie...sporo artefaktów czy broni dostało się w jego posiadanie. Zwiększył swoją wiedzę i doświadczenie a także polepszył umiejętności i poznał masę ciekawych osób. Po tym wszystkim postanowił, że wróci do osoby która go zaintrygowała...choć pewnie o nim zapomniała. I w ogóle...Oczywiście Nihilus nie tracił nadziei! Co to, to nie! Upewniając się, że jego włości są bezpieczne i nikt mu nie zagrozi przez bardzo długi czas, stworzył portal i na nowo pojawił się na Ziemi.
Inne:
Lubi dobre widoki oczywiście bez przesady.
Gentelman. Przy kobietach potrafi być miły i uprzejmy nie jak odnośnie płci przeciwnej.
Nie potrafi walczyć przeciwko kobietom. Chyba, że w ostateczności. Gdyby bronił osobę dla niego ważną.
Strasznie nieufny. Nienawidzi wszelkich istot. Uważa bowiem, że został przez nie zdradzony.
Jest beznadziejnym kucharzem.
Nie potrafi tańczyć.
Nie umie grać na żadnym instrumencie.
Cechują go ogromne ambicje, dlatego też pragnie z czasem zdobyć władzę nad światem i innymi wymiarami. Albo po prostu wszystko i wszystkich unicestwić. W tym celu wciąż stara się pozyskiwać coraz to większą moc.
Gdy jest znudzony to bardzo szybko zasypia.
Nie potrafi ani rysować(wyjątek mapy), ani rzeźbić, ani malować.
Łatwo się uzależnia. Dlatego nie może zbytnio pić czy palić.
Uwielbia herbatę i słodycze, oraz ludzką technologię.
Podczas walki jest w stanie stracić nad sobą kontrolę jeśli została przelana zbyt duża ilość krwi albo czasem gdy ją widzi, czuje bądź zasmakuje.
Odczuwa dziwny pociąg do tej szkarłatnej cieczy. Nie potrafi tego wytłumaczyć.
Bardzo dużo czyta. Stąd ta wiedza.
Nie cierpi wszelkich używek, alkoholu czy papierosów. Nie może wytrzymać, gdy ktoś przy nim pali.
Z jakiegoś nieznanego mu powodu nie może mieć potomka.
Nie cierpi dzieciaków.
Jest perfekcjonistą. Wszystko co robi musi zostać zrobione jak najlepiej i wkłada w to bardzo dużo wysiłku. Nigdy nie zostawia niczego niedokończonego.
Dotrzymuje danego słowa i jest przez to w miarę honorowy. Oczywiście jeśli, by obiecał, że jak kogoś zobaczy to go zabije również będzie to prawdą.
Nie ma nic do zwierząt dopóki nie jest przez nie atakowany.
Inne konta: Brak

nieposkromiony
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nate
Nieumiarkowanie
avatar

Posts : 22
Join date : 10/04/2015

PisanieTemat: Re: Karta Postaci Mrocznego Lorda Imperatora Nihilusa Darknessa   Czw Maj 07, 2015 11:35 pm

Akcept
I błagam... nie szalej z tym .___.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://niesmiertelni.forumpl.net
 
Karta Postaci Mrocznego Lorda Imperatora Nihilusa Darknessa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nieśmiertelni ~ Kolebka Upadłych Aniołów ::   ::    K a r t y   P o s t a c i :: Karty akceptowane-
Skocz do: